نیکا ماینر

درباره نیکا ماینر

شرکت نیکا ماینر جهت دستیابی به چشم انداز های ترسیم شده،با  بهره گیری از متخصصین با تجربه با هدف توسعه صنعت تولید دستگاه های استخراج رمز ارز با مدیریت آقای محمود گنجی عاشوری تاسیس گردید. شرکت نیکا ماینر  با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی سیستم های استخراج و نوآری در این صنعت، با پایبندی به سه اصل، احترام به مشتریان، ارائه محصولات با کیفیت ، با قیمت رقابتی و ارتقاء سطح رفاه جامعه موفق شده تا به معتبر ترین فروشگاه صنعت ارز دیجیتال در ایران تبدیل شود ، 

در این ده سال که از آغاز به کار ما می گذرد، همیشه تابع قوانین و مقررات کشور عزیزمان حرکت کرده ایم و معتقدیم در سایه قانون است که می توان به فعالیت مفید و سازنده پرداخت. لیست برخی از مجوزهای نیکا ماینر را می توانید مشاهده کنید. 

ما در حال پیاده سازی محصولی متفاوت برای تمام خانواده های  ایرانی هستیم تا بتوانیم ثروت را در میان تمام اقشار جامعه به صورت قانونمند تقسیم کنیم و هر خانواده با این طرح درآمد سالم و با پشتوانه رمز ارز داشته باشد امیدواریم تا با حمایت وزارت محترم صنعت و معدن و تجارت و دولت محترم این طرح را به مرحله اجرا برسانیم و از استخراخ غیر مجاز جلوگیری نماییم.